Depilacja Lycon
Lycon to australijskie ekskluzywne woski cieszące się uznaniem na całym świecie.
Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini. Dzieje się to za sprawą najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego użytych do produkcji wosków Lycon. W woskach wykorzystuje się też odżywcze właściwości azulenu, aloesu, rumianku, róży oraz lawendy. Ich niska temperatura topnienia oraz wyjątkowo delikatna receptura zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Dzięki unikalnej technice ich produkcji oraz najwyższej klasy składnikom woski Lycon umożliwiają niezwykle dokładną depilację, są bardzo elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwaja nawet te najkrótsze, o długości 1 mm.

Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji Lycon tkwi w kilku czynnikach: nowoczesnych metodach produkcji wosków z wykorzystaniem technologii dwutlenku tytanu i mikromiki, niesamowitej elastyczności wosków, niskiej nieparzącej temperaturze topnienia oraz wykorzystaniu specjalnych olejków. Olejek tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą cieszyć się po zabiegu jedwabiście gładką i miękką skórą. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego systemu depilacji.

DEPILACJA ZAWSZE & NIGDY ​

ZAWSZE

NAWILŻAJ skórę i stosuj Ingrown-X-it, aby zapobiec wrastaniu włosów
ZŁUSZCZAJ regularnie naskórek, zacznij tydzień po depilacji woskiem
STOSUJ filtr przeciwsłoneczny przed depilacją i po niej
UMAWIAJ SIĘ regularnie na zabieg depilacji, aby utrzymać świetne rezultaty

NIGDY
NIE używaj mechanicznych peelingów wcześniej niż tydzień po depilacji woskiem
NIE pływaj w chlorowanej lub słonej wodzie, dopóki nie znikną podrażnienia po depilacji
NIE bierz gorącego prysznica, kąpieli czy sauny, dopóki zaczerwienienia nie znikną
NIE opalaj się i nie korzystaj z solarium przed depilacją oraz bezpośrednio po niej
NIE planuj ćwiczeń bezpośrednio po depilacji
NIE używaj maszynki do golenia pomiędzy zabiegami depilacji woskiem