Miorelaksacyjna Kuracja Peptydowa Dermaquest
AHA [40%], ARGIRELINĄ [10%], EKSTRAKTEM Z ŻURAWINY [5%] I ACMELLA OLERACEA
To nowa ekskluzywna kuracja zabiegowa oparta o najnowocześniejsze inhibitory neuromediatorów, ekstrakty roślinne i komórki macierzyste!

✔️ Wskazania:
- miostarzenie skóry
- utrata jędrności i elastyczności skóry
- zmarszczki mimiczne -szary koloryt, lekkie przebarwienia Zabieg można łączyć z terapią mikroigłową w celu pogłębienia efektu odmłodzenia i spłycenia zmarszczek. 

✔️ Rezultaty:
- wygładzenie zmarszczek i linii
- powoduje rozkurcz mięśni przez co osłabia mimikę (efekt podobny do toksyny botulinowej)
- rozjaśnia skórę i przebarwienia

Częstotliwość:
Seria: do 6 zabiegów co 14-21 dni, dwa razy w roku
Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmarszczek mimicznych sugerowane jest wykonywanie zabiegu 1 raz w miesiącu
Zabieg rekomendowany do łączenia z terapią mikroigłową.

Peeling Dyniowy Dermaquest
- to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. Niespotykany dotychczas w preparatach wyciąg z dyni został doceniony przez amerykańskich naukowców. Jest bogaty w witaminę C [10%], B1, B2, B6, PP oraz K. Doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry. Wyciąg z dyni stanowiący 40% receptury, bogaty jest w beta-karoten, czyli prowitaminę A. Nowa procedura zabiegowa wzbogacona jest o koncentrat czystego retinolu w stężeniu 4%. 

Wskazania:
- Trądzik pospolity aktywny: krostki, zaskórniki, stany zapalne, stany ropne, przebarwienia pozapalne ​
- Fotostarzenie się skóry ​
- Przebarwienia posłoneczne ​
- Skóra przetłuszczająca się z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych ​

Częstotliwość:
Seria: do 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku ​
Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmian zapalnych sugerowane jest wykonywanie zabiegu 1 raz w miesiącu

Salicylic CA Bright Peel Dermaquest
to pierwszy profesjonalny zabieg dla skór ze wskazaniem do peelingu chemicznego o niskim progu bólu. Program terapeutyczny będący alternatywą dla silnych w odczuciach zabiegów eksfoliacyjnych jak TCA, Płyn Jessnera czy wysoko stężony kwas salicylowy, rozwiązuje problemy skóry problematycznej i jednocześnie działa silnie eksfoliacyjnie. Efektywność porównywalna do mocnych peelingów chemicznych została osiągnięta poprzez synergiczne połączenie kwasu salicylowego [20%] z kwasem L-askorbinowym [15%] i retinoidami pochodzenia roślinnego oraz biologicznego.

Wskazania:
- Zabieg szczególnie rekomendowany skórom ze wskazaniem do peelingu chemicznego o niskim progu bólu
- Wyraźnie zaznaczone skutki egzogennego starzenia się skóry
- Utrata elastyczności, spadek napięcia
- Trądzik wieku dorosłego, trądzik różowaty, skóra tłusta, wrażliwa
- Skóra po przebytym trądziku pospolitym i różowatym – blizny, rozszerzone pory
- Przebarwienia posłoneczne, hormonalne, potrądzikowe, melasma, chloasma

Częstotliwość:
Seria: minimum 3 zabiegi co 21 - 30 dni, dwa razy w roku

Salicylic CA Bright Peel Dermaquest

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

Z AHA, BHA, PROBIOTYKAMI I NIACYNAMIDEM
Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

Miąższ zawiera dużą ilość beta-karotenu, który bardzo łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego – najbardziej aktywnej formy witaminy A, oraz palmitynianu retinylu czyli estrowej formy o działaniu antyoksydacyjnym. Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Zabieg wzbogacony jest o nisko stężone kwasy keratolityczne jak: kwas migdałowy, salicylowy, nordihydrogwajaretowy, które również wykazują właściwości antybakteryjne i sebostatyczne. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych. Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

W zależności od wskazań, zabieg można łączyć z oczyszczaniem manualnym, peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją.