KARBOKSYTERAPIA Julie Unique

Na czym polega karboksyterapia
Podczas zabiegu karboksyterapii w warstwę środskórną lub podskórną pacjenta wprowadza się dwutlenek węgla przy użyciu bardzo cienkiej igły. Warto przy tym zaznaczyć, że stosowany podczas terapii gaz to czysta i całkowicie bezpieczna substancja, która nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Gaz aplikowany podczas zabiegu rozchodzi się równomiernie w tkankach podskórnych rozszerzając naczynia krwionośne. Dzięki temu poprawia się ich dotlenienie i ukrwienie, a także zostają aktywowane procesy naprawcze oraz produkcja elastyny i kolagenu. Znajdujące się w skórze włókna kolagenowe stają się bardziej sprężyste, co przekłada się na poprawę wyglądu całej tkanki.

Przebieg zabiegu
Zabieg karboksyterapii polega na nakłuwaniu skóry, jednak osoby nie przepadające za igłami nie mają powodów do obaw! Igły stosowane w trakcie zabiegu są bardzo cienkie, dzięki czemu nakłucia, nawet we wrażliwych miejscach, takich jak skóra twarzy, są bardzo delikatne lub praktycznie bezbolesne, warto jednak pamiętać, że wprowadzaniu gazu pod skórę może towarzyszyć uczucie delikatnego rozpierania tkanek.

Sam zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut i przeprowadzany jest przy użyciu specjalnego urządzenia. W Pracowni Urody zabieg karboksyterapii wykonujemy przy użyciu nowoczesnego aparatu Julie, który samodzielnie dobiera parametry do stadium i stopnia zaawansowania danego problemu.

Efekty - kiedy i jakie
Karboksyterapię można nazwać "zabiegiem dla niecierpliwych". Efekty pracy dwutlenku węgla są widoczne już po pierwszym zabiegu! Dotyczy to zwłaszcza typowo kosmetycznych problemów, takich jak cienie pod oczami czy rozjaśnienie przebarwień. Dzięki niewielkiej inwazyjności tej metody miejsca po nakłuciach szybko się regenerują, a terapeutyczne działanie gazu jest wyraźnie zauważalne już na drugi dzień!

Oczywiście jeżeli problem jest poważniejszy, na bardziej spektakularne efekty musimy poczekać odrobinę dłużej. Przykładowo w przypadku bardzo zaawansowanego cellulitu zaleca się wykonanie serii przynajmniej sześciu zabiegów, żeby efekt wygładzenia skóry był nie tylko wyraźnie widoczny, ale również długotrwały.

Przeciwwskazania i skutki uboczne karboksyterapii
Jedną z wielu zalet karboksyterapii jest to, że przeciwwskazania do wykonania zabiegu są bardzo nieliczne. Dodatkowo, jeżeli zabieg został przeprowadzony prawidłowo, pacjent nie powinien uskarżać się na uciążliwe skutki uboczne. 72 godziny po zabiegu powinniśmy jednak zrezygnować z sauny, solarium oraz basenu.

Poza tymi drobnymi niedogodnościami możemy bez obaw powrócić do naszych obowiązków. Co do przeciwwskazań, od zabiegu powinny powstrzymać się kobiety w ciąży oraz w okresie laktacji. Zabieg odradza się również w przypadku osób ze stanami nowotworowymi, cierpiących na niewydolność serca, płuc i nerek oraz w przypadku chorych na epilepsję i POCHP, przeciwwskazaniem jest również rozległy stan zapalny.

Simea Beauty

Mezoterapia bezigłowa Skinshooter KLAPP
Dzięki możliwości użycia urządzenia HC3 Skinshooter firmy KLAPP, po załadowaniu odpowiednio dobranje fiolki z koktajlem, mamy możliwość wprowadzenia substancji aktywnych w głąb skóry, wykorzystując zjawisko elektroporacji.

Urządzenie to napina i wygładza skórę dając natychmiastowy efekt liftingu- w znaczny sposób poprawia nawilżenie skóry. Przywraca skórze młody wygląd- znacząco poprawia mikorcyrkulację. Wszystkie produkty są wolne od parabenów, PEG, alkoholu i olejów mineralnych. Kuracje Clinical Care zawierają wysokowartościowe substancje aktywne. Rodzaj koktajlu i typ kuracji dobierany jest do stanu skóry klienta.

EVEN LIGHT TREATMENT - kuracja napinająco-rozjaśniająca, stosowana w celu uzyskania promiennej i sprężystej skóry o równomiernym kolorycie.
REDBUILD 30+ TREATMENT - kuracja odbudowująca, stosowana w celu pobudzenia syntezy kolagenu i poprawy gęstości skóry po 30 roku życia.
CELL BOOST 40+ TREATMENT - kuracja energetyzująca, stosowana w celu odżywienia i ujędrnienia skóry po 40 roku życia.
RESTRUCTURE 50+ TREATMENT - kuracja lipdowa, wypełniająca, stosowana e celu odbudowy skróry po 50 roku życia.
EYE & SENSITIVE ZONES TREATMENT - kuracja na okolice oczu o działaniu wygładzającym i przeciwobrzękowym oraz do cer wrażliwych i naczyniowych.

PRZECIWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:
ciąża, metalowe implanty w ciele, rozrusznik serca, epilepsja, choroby nowotworowe, stany zapalne skóry, przeziębienie, gorączka.

EFEKTY ZABIEGÓW:
- zmniejsza plamy, zmarszczki i zaczerwienienia
- rozjaśnia plamy i piegi
- nawilża komórki i polepsza cyrkulację krwi oraz dostarczenie tlenu
- poprawia ogólny wygląd skóry i zwiększa jej napięcie
- zwalcza oznaki starzenia się skóry
- rozluźnia mięśnie
- zmniejsza obrzęki wokół oczu
- zapobiega niedoborom wilgoci i uczuciu suchości oraz pojawiającym się w jego wyniku zmarszczkom

Simea Beauty

Infuzja tlenowa Organic Oxygen
Zabieg infuzji tlenowej Organic Oxygen to wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem dedykowanego cerze serum. Bogate składniki takie jak kwas hialuronowy, witaminy C,E,A, ekstrakt z rokitnika, kwas alfa-liponowy, retinol, algi docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologi tlenu hiperbarycznego. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.

Opis Technologii:
Infuzja tlenowa Organic Oxygen to amerykańska technologia przebudowy skóry. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.


Simea Beauty

NANOFRAX®
NANOFRAX® to innowacyjny zabieg frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej wykonywanej za pomocą elektrycznego urządzenia, które spełnia wymagania najbardziej wymagających specjalistów i ich pacjentów.

Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnie zaprojektowanego urządzenia do frakcyjnych nano i mikronakłuć naskórka i skory właściwej. Celem terapii jest utworzenie sieci mikro kanalików za pomocą hipoalergicznych igieł tytanowych W zależności od oczekiwanych efektów i miejsca poddawanego zabiegowi, terapeuta może zastosować odpowiednią długość i średnicę igły, dzięki czemu może regulować głębokości iniekcji i działać na wszystkich warstwach skóry.

Zabiegi z NANOFRAX® są bardzo skuteczne – stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NANOFRAX® to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Skuteczność zabiegu zwiększa dostarczanie substancji aktywnych w głąb skóry.

Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.

Mezoterapia NANOIGŁOWA wskazania:
- rewitalizacja skór wrażliwych i naczyniowych
- dla osób które z przyczyn zdrowotnych nie mogą korzystać z mezoterapii mikroigłowej
- dla kobiet w ciąży
- na okolice oczu
- na czerwień wargową
- dla diabetyków

Mezoterapia MIKROIGŁOWA wskazania:
- zmarszczki
- utrata jędrności skóry
- przebarwienia i nierówny koloryt
- blizny
- rozstępy
Konsultacja przed zabiegiem GRATIS!

Simea Beauty

Mikrodermabrazja diamentowa
Zabieg wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające diamentów zawartych w głowicach dzięki temu szybko i bezboleśnie wykonamy zabieg. W zależności od rodzaju cery stosujemy głowice o różnej średnicy i gradacji. Pożądane efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu - skóra staję się gładka w dotyku, odświeżona. Z kolejnymi zabiegami usuwane są przebarwienia, płytkie blizny, niwelowane są zmarszczki i rozstępy. Pomimo powierzchniowego oddziaływania mikrodermbrazji, zmiany histologiczne - czyli na poziome komórkowym - obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale również skóry właściwej. Naskórek ulega pogrubieniu, fibroblasty pobudzane zostają do produkcji kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w zabiegach mających na celu odmładzanie skóry, korekcję zmarszczek i blizn, usuwanie przebarwień.

PRZECIWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:
zakażenia wirusowe (brodawki, mięczak zakaźny, opryszczka), zakażenia bakteryjne i grzybicze, trądzik krostkowy i ropowiczy, trądzik różowaty, skłonność do bliznowców, rany, podrażniona skóra.

Simea Beauty

Peeling kawitacyjny, sonoforeza, ultradźwięki
Zabieg bezbolesnego oczyszczania skóry zanieczyszczeń. Poprawia mikrokrążenie, rozjaśnia przebarwienia oraz wzmacnia metabolizm komórkowy. Przy użyciu szpatuły do peelingu kawitacyjnego można również wykonać sonoforezę, czyli wtłaczanie substancji aktywnych z serum za pomocą ultradźwięków.